ZÁVOD

Závod Wild Monkey Challenge kombinuje OCR, Boulder a obratnost mladé opice. Na dráze si vyzkoušíš pořádnou džungli. Budou na tebe čekat nejenom ručkovací žebříky, skoky a liány, ale i překážky na balanc, správné technické provedení a soustředěnost 

Pokud nějakou překážku nezvládneš, nevadí. Zkus ji znovu a pokud se nepodaří ani napodruhé, uděláš trestných dvacet opičích dřepů a pokračuješ dál. Ale nejrychlejší opice vyhrává!

Máš s sebou malé opičky? Máme pro ně připravený i Kids Wild Monkey Challenge, při kterém si mohou poměřit síly mezi svými. Registrace na dětský závod v sekci registrace. 

PRAVIDLA A OTÁZKY

Jaké opice mohou závodit?

Opice a opičáci musí nejpozději v den akce dosáhnout věku 18ti let nebo se domluví rodiče s pořadateli akce. Musí být v dobrém zdravotním stavu a mít za sebou už nějaké to cvičení.

Nepodařilo se ti zdolat překážku?

Nezvládl jsi překážku? Vem si hendikep. 20 opičích dřepů s výskokem, angličáky, raci.... a pokračuj na další. 

Jak zjistíš svůj čas?

Čas se ti bude měřit pomocí čipu a hned po dokončení dráhy ti pošleme sms s tvým výsledkem. 

Chci si dráhu zaběhnout víckrát.

Šanci ti dáme, jen si musíš koupit dva (a více) vstupů.

Co je to opičí dřep?

Dřep s pořádným výskokem! A ty jich budeš dělat hned 20, pokud nezvládneš překážku ani napodruhé. 

K čemu je trénink před závodem?

Pokud chceš vědět, do čeho jdeš, přijď na trénink. Zkusíš si dráhu, aby tě nic nepřekvapilo a nic neprodloužilo tvůj výsledný a výherní čas!

Stačí mi opičí kožich?

Radši si vem pevnou sportovní obuv (nesmí mít hroty) a vhodné oblečení. Pokud jsi zvyklý na bandáže, ber je taky. Mozolníky se můžou taky hodit, ale pamatuj, že pravá opice zvládá lézt po stromech i bez nich.